• Stołówka

• Płatności za posiłki

Szanowni Rodzice,

Płatności za obiady, wyżywienie dzieci z oddziałów zerowych a także za HERBATĘ (herbata dla klas 1-3 opłata całoroczna w kwocie 50zł płatna do końca września) dokonuje się TYLKO przelewem na indywidualny rachunek bankowy.

Każdy rodzic dziecka uczęszczającego na obiady dostanie na wskazany wcześniej e-mail link aktywacyjny do platformy mobiportal.pl, na którego należy się zalogować. Po zalogowaniu się do portalu rodzic do 5 dnia każdego miesiąca będzie otrzymywał informacje o kwocie do zapłaty za dany miesiąc.

1.     KORZYSTAJĄCY Z POSIŁKÓW WYDAWANYCH PRZEZ STOŁÓWKĘ SZKOLNĄ, ZOBOWIĄZANI SĄ DO WYPEŁNIENIA KARTY ZAPISU NA POSIŁKI DOSTĘPNEJ U KIEROWNIKA ŚWIETLICY:

a)     uczniowie szkoły oraz uczniowie liceum ogólnokształcącego- załącznik nr 1

b)     dzieci z oddziałów przedszkolnych- załącznik nr 2

c)     uczniowie korzystający z herbaty- załącznik nr 4

d)     uczniowie korzystający ze śniadań- załącznik nr 5

2.     ZMIANA CEN POSIŁKÓW:

a)     obiad uczniowie 5,00 zł

b)     posiłki dzieci z oddziałów przedszkolnych 9,00 zł

c)     herbata dla uczniów –opłata roczna 50,00 zł

3.     WNOSZENIE OPŁAT ZA OBIADY PRZEZ UCZNIÓW KLAS 1- 8

a)     Wpłaty za obiady dla uczniów należy dokonać w bieżącym miesiącu do 15 dnia każdego miesiąca którego dotyczy płatność. W przypadku spełnienia warunku określonego w ust. 1 lub ust. 2 należne odliczenie za niewykorzystane obiady nastąpi w miesiącu następnym poprzez pomniejszenie kwoty do zapłaty.

b)     Płatności za obiady dokonuje się TYLKO przelewem na indywidualny rachunek bankowy. W tytule płatności należy wpisać imię i nazwisko dziecka oraz klasę.

4.     WNOSZENIE OPŁAT ZA POSIŁKI PRZEZ UCZNIÓW ODDZIAŁÓW PRZEDSZKOLNYCH

a)     Wpłaty za posiłki dla uczniów oddziałów przedszkolnych dokonywane są po zakończeniu miesiąca korzystania z posiłków. Wyjątek stanowi wnoszenie opłaty za posiłki, z których dzieci korzystają w miesiącu czerwcu. Naliczenie opłaty za posiłki za miesiąc czerwiec nastąpi do 5 czerwca a termin zapłaty ustala się do 15 czerwca danego roku.

b)     Informacja o kwocie wpłaty za posiłki podawana jest do  5 dnia następnego miesiąca na indywidualnym koncie w mobiportal.pl.

c)     Płatności za obiady dokonuje się przelewem na indywidualny rachunek bankowy. W tytule płatności należy wpisać imię i nazwisko dziecka oraz klasę.

Szczegółowe informacje znajdą Państwo w Regulaminie Stołówki Szkolnej dostępnym na stronie szkoły.

W razie pytań i wątpliwości służę pomocą.

Kierownik świetlicy szkolnej,

Monika Handzlik