• *HALA SPORTOWA*

• Strona w przygotowaniu

Drodzy Mieszkańcy, z wielką radością informujemy, że długo oczekiwana Hala Sportowa jest już otwarta i gotowa do działania! To ważny punkt na sportowej mapie Kóz, miejsce które umożliwi nam jeszcze pełniej cieszyć się sportem, aktywnością fizyczną i zdrowym stylem życia.

Hala została oficjalnie otwarta w czwartek 28 września.Wydarzenie zgromadziło wielu mieszkańców, sportowców, przedstawicieli organizacji i klubów sportowych, polityków, przedsiębiorców, wykonawców oraz miłośników sportu z całego regionu. W trakcie ceremonii odbyło się uroczyste poświęcenie nowej hali, którego dokonał Proboszcz Andrzej Piotrowski. Następnie nastąpił istotny moment, kiedy to przedstawiciele różnych grup społecznych i zaproszeni goście wspólnie dokonali symbolicznego przecięcia wstęgi.

Przemówienie na otwarciu wygłosiła również Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 im. Stanisława Staszica w Kozach Pani Joanna Matlak.

Zwieńczeniem tego wyjątkowego dnia i był mecz sparingowy siatkarek z BKS Bostik ZGO Bielsko-Biała - TJ Ostrava w którym zawodniczki z Bielska pokonały przeciwniczki 3:0. W dodatkowym secie zwycięstwo także leżało po stronie bielszczanek. Emocje sięgały zenitu, a hala pełna była dźwięku oklasków i wiwatów.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do powstania tej wspaniałej hali, oraz tym, którzy uczestniczyli w ceremonii otwarcia oraz dołożyli wszelkich starań, aby ten dzień wpisał się tak spektakularnie w karty historii naszej miejscowości. Dziękujemy również za miłe życzenia i prezenty od przybyłych gości

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Kóz do korzystania z naszej nowej Hali Sportowej i wspólnego uprawiania sportu oraz kibicowania naszym drużynom sportowym!