2015/2016
WYNIKI KONKURSÓW W ROKU SZKOLNYM 2016/2017
WRZESIEŃ
W ramach ogólnopolskiej kampanii ZTU (1 kwietnia - 30 czerwca 2016r.) zorganizowano konkurs plastyczny pod hasłem: ,,Pod dobrą opieką”. Z kilku tysięcy prac z całej Polski zgłoszonych do konkursu wyróżnienia otrzymali uczniowie naszej szkoły:
1. Konrad Sołczykiewicz - kl. 6b
2. Marta Ponc - kl. 2a
3. Natalia Januszyk - obecnie uczennica kl. 1 gimnazjum
OSOBA ODPOWIEDZIALNA ZA REALIZACJĘ KAMPANII ORAZ PRZEPROWADZENIE KONKURSU:
Aneta ŚliwkaKONKURS LEKCJE Z UCZENIA SIĘ ROZSTRZYGNIĘTY!
We wrześniu w wielu szkołach nauczyciele przeprowadzali warsztaty z uczenia się na podstawie scenariuszy lekcji znajdujących się w rozwiązaniu LIBRUS Synergia.
Komisja konkursowa przyznała 4 nagrody. Zwycięzcy otrzymają bony o wartości 2000 zł.
Listę nagrodzonych nauczycieli oraz szkół przedstawiamy w kolejności alfabetycznej.
Pani Magdalena Bącal-Holak, Zespół Szkół w Ostrowicach
Pani Barbara Jasińska, Szkoła Podstawowa nr 2 im. Stanisława Staszica w Kozach
Pani Paulina Mania, Szkoła Podstawowa nr 1 w Mosinie
Pani Maria Sułowska, Państwowa Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II Stopnia im F. Chopina w Krakowie.
PAŹDZIERNIK
OGÓLNOSZKOLNY KONKURS DLA KLAS ,,MIŁOSIERNI JAK JAN PAWEŁ II”
Konkurs został przeprowadzony w dn.31.10.2016 r. Zadaniem klas I – VI było przygotowanie plakatów związanych z tematem ,,Miłosierni jak Jan Paweł II.”
Wszystkie klasy otrzymały wyróżnienia.
Organizator : Barbara Łopadczak
LISTOPAD
GMINNY KONKURS RECYTATORSKI POEZJI PATRIOTYCZNEJ
Kl. I – III
I m. Rafał Jachimowicz kl. II b
Kl. IV – VI
II m. Oliwier Kusa kl.V a
III m. Natalia Bednarczyk kl. V a
Organizatorzy : Dom Kultury w Kozach, Barbara Jasińska, Ewa Wójcicka, Marta Lewandowska
KONKURS INFORMATYCZNY ,,BÓBR”
9 listopada nasi uczniowie: Emilia Bułka4a, Radosław Reczko4a, Kamil Kurek4b, Maksymilian Dudys4b, Natalia Bednarczyk5a, Szymon Chrobak5a, Kacper Piznal5a, Julia Kózka6a, Julia Kruczała6a, Filip Urbańczyk6a, Klaudia Kierpiec6a, Katarzyna Góral6a, Konrad Wieczorek6a, Julia Cebrat6b, Jakub Habdas 6b wzięli udział w XI Ogólnopolskim Konkursie Informatycznym ,,Bóbr”. Zadania konkursowe rozwiązywane były on-line. Najlepszy wynik w naszej szkole należy do Maksymiliana Dudysa. W rankingu ogólnopolskim nie zajęliśmy żadnego miejsca.
Organizator : Bożena Dyczkowska
"PODCHODY" PODCZAS "WIECZORU W SZKOLE":
I miejsce kl. 6b
II miejsce kl. 6a
III miejsce kl. 5a
Organizatorzy: Samorząd Uczniowski, Marta Dubiel, Agnieszka Pankowska, Ewa Mrozek, Jakub Syjota, Renata Kuczmierczyk, Barbara Sztafa, Anna Turyna, Bożena Dyczkowska, Dorota Marzec-Szaliga
"FOTOGRAFIE JESIENI":
kat. kl. 0-1:
I miejsce Gabrysia Jachymek 0-2
II miejsce Konrad Bednarczyk
kat. kl. 2-3:
I miejsce Zosia Jurzak 2a
II miejsce Natalka Szukiełowicz 2a
III miejsce Ewa Kracoń 2c
kat. kl. 4-6:
I miejsce Maria Filarska 6a
II miejsce Maksymilian Dudys 4b
III miejsce Zuzanna Kuc
Organizatorzy : Marta Dubiel , Ewa Mrozek, Agnieszka Pankowska
BEZPIECZNIE TU I TAM - RYWALIZACJA NA OBRAZY
Zgłoszonych uczestników 35
Laureaci:
kategoria I- III
Bartosz Stanisławski 1a - I miejsce
Michał Malarz 2a - II miejsce
Rafał Jachimowicz 2b - II miejsce
kategoria IV-VI
Franek Mudyna 6a - I miejsce
Zuzanna Kućka 6a - II miejsc
Dawid Gryc 6b - III miejsce
Organizator : Anna Turyna
Współpraca : Bożena Dyczkowska, Agnieszka Pankowska
Wcześniej planowany był konkurs ,,Bezpiecznie Tu i Tam - Rywalizacja na
Słowa.”
Zgłosiło się tylko 4 uczniów, więc nie wyłaniano zwycięzców. 4 uczniów
otrzymuje dyplomy za udział.
Bartosz Stanisławski 1a,
Rafał Jachimowicz 2b
Jan Oboza 2c
Duźniak Jan 5 b
GRUDZIEŃ
KONKURS NA LIST DO ŚW. MIKOŁAJA DLA KLAS IV – VI
I m. Paweł Śliwka kl. V b
II m. Szymon Handzlik kl. V b
III m. Julia Skrudlik kl. IV a
Organizatorzy: Ewa Wójcicka, Marta Lewandowska
LIST DO ŚW. MIKOŁAJA, organizatorzy Barbara Iskra, Wanda Stokłosa -16 osób nagrodzonych
WYNIKI KONKURSU „NAJBARDZIEJ ORYGINALNY PREZENT WYKONANY WŁASNORĘCZNIE”
kl. I-III
Bartosz Stanisławski kl. 1a – I MIEJSCE
Maria Wojtal kl. 3a – II MIEJSCE
Nikola Madejska kl. 2b – III MIEJSCE
WYRÓŻNIENIA:
Wojciech Stwora kl.1a
Marta Ponc kl. 2a
Natalia Szukiełowicz kl. 2a
Aleksandra Gacek kl. 1a
Wiktoria Stolarczyk kl. 2a
Michał Chomicz kl. 2a
Amelia Rozmus kl. 3a
Filip Bucała kl. 2c
Zofia Oczko kl. 1a
Karolina Handzlik kl. 3a
Julia Kasperek kl. 3c
Maja Nycz kl. 2a
Rafał Jachimowicz kl. 2b
Organizator: Joanna Wiśniowska
KONKURS NA NAJŁADNIEJSZY PREZENT WYKONANY SAMODZIELNIE KL.IV -VI
19 grudniu rozstrzygnięty został konkurs szkolny na najładniejszy prezent wykonany samodzielnie. W klasach 4 -6 I miejsce zajęła Kinga Markiel z kl. 4a, II miejsce Karol Holerek 6b, III m. Kinga Hałat 5b, wyróżnienie otrzymała Zuzia Bucała 6a.
Organizator : Bożena DyczkowskaGMINNY KONKURS: BOŻONARODZENIOWA KARTKA ŚWIĄTECZNA PROMUJĄCA GMINĘ KOZY
Julia Kasperek kl.3c, SP2 w Kozach: wyróżnienie
Kacper Piznal kl.5a, SP2 w Kozach: wyróżnienie
Opiekun konkursu: Agnieszka Pankowska
GMINNY KONKURS: NAJPIĘKNIEJSZA SZOPKA BOŻONARODZENIOWA: Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju i Promocji Gminy Kozy we współpracy z DK w Kozach.
I miejsce w grupie młodszej :Maja Nycz kl. 2a, w grupie starszej
I miejsce: Natalia Bednarczyk kl.5a z Konrad Bednarczyk
Wyróżnienia w grupie młodszej otrzymali:
Julia Kasperek kl.3c
Wyróżnienia w grupie starszej otrzymali:
Maksymilian Dudys kl.4b i Artur Dudys
Zosia Skrudlik kl.5b
Opiekun konkursu: Agnieszka Pankowska oraz nauczyciele świetlicy
MISTRZOSTWA KLAS 3 W GRACH I ZABAWACH SPORTOWYCH:
I miejsce kl. 3c
II miejsce kl. 3b
III miejsce kl. 3a
Organizator : Marta Dubiel
III M DRUŻYNOWO (3.12.2016) - POWIATOWA LIGA SZACHOWA ORGANIZOWANA PRZEZ STAROSTWO POWIATOWE W BIELSKU-BIAŁEJ, SKŁAD DRUŻYNY:
2a - Pokusa Arkadiusz
2b - Waluś Tomasz, Habdas Michał
3a - Handzlik Karolina, Handzlik Julia
3b - Adamski Marcin,Budzińska Marta, Kozieł Dawid, Wojtusiak Kacper,
3c - Filarski Filip, Koza Adam,
4b - Dudys Maksymilian,
5b - Mrozek Igor,
6a - Mudyna Franciszek,
6b - Pierniak Maksymilian, Pokusa Paweł, Polakowski Bartłomiej
Ponadto indywidualnie:
kat.dziewcząt kl.1-3: III Julia Handzlik,V Marta Budzińska
kat.chłopców kl.1-3: V Marcin Adamski, VI Adam Koza
kat.chłopców kl.4-6: II Franciszek Mudyna, V Maksymilian PierniakOrganizator : Anna Kózka - Filarska
ŚWIETLICOWE ŚWIĄTECZNE ZAWODY PŁYWACKIE" (GRUPA PONIEDZIAŁKOWA):
I miejsce Marcin Adamski 3b
II miejsce Filip Filarski 3c
III miejsce Samuel Fijak 3a
Organizator : Marta Dubiel
XXI MIĘDZYNARODOWY EKUMENICZNY KONKURS ,,JONASZ” –ETAP SZKOLNY
W konkursie wzięło udział 4 uczestników. Do II etapu zakwalifikowały się :
Joanna Zalewska kl. VI b oraz Kinga Kasolik kl. VI b.
Organizator : Barbara Łopadczak
ŚWIETLICOWY KONKURS RECYTATORSKI ,,ZOO JANA BRZECHWY”
I miejsce Wiktoria Rasała 2a
II miejsce Wiktoria Kozik 2c
III miejsce Julia
Handzlik 3a i Justyna Strzeżoń 4b
Organizatorzy : Ewa Mrozek, Marta Dubiel
LUTY
Wyniki konkursu na maskę karnawałową
Klasy 0-1:
I miejsce:
Stanisławski Bartosz 1a
Kurlej Justyna OII
II miejsce:
Urbańczyk P. 1a
Duźniak Maria 0II
III miejsce:
Zosia Ryłko 1a
Byrski Przemek OII
Klasy 2-3:
I miejsce:
Okrzos Magdalena 3 c
Handzlik Daria 2b
II miejsce:
Zalewska Natalia 2a
Ropska Nikola 3b
III miejsce:
Oboza Jan 2c
Kuc Agata 3b
Organizator : Paulina DrzewieckaWyniki konkursu na strój karnawałowy
Wyróżnienia:
Kinga Kasolik 6b
Joanna Zalewska 6b
Wiktoria Malarz 4b
Gabriela Durajczyk 4a
Paulina Jurzak 5Organizator : Samorząd Uczniowski
. Mistrzostwa Klas Drugich w Grach i Zabawach Sportowych
1 miejsce-2a, 2 miejsce-2b, 3 miejsce-2c.
Organizator : Marta Dubiel
Konkurs na projekt kartki walentynkowej:
1 miejsce-Katarzyna Sierek 4a, 2 miejsce-Kinga Hałat 5b, 3 miejsce-Kacper Piznal 5a.
Organizator : świetlica szkolna
MARZEC
KANGUR 2017 - MIĘDZYNARODOWY KONKURS MATEMATYCZNY
Wynik - bardzo dobry:
Czernek Kamil - kl 2b
Słowik Maksymilian - kl 3a
wynik - wyróżnienie:
Madejska Nikola - kl 2b
Budzińska Marta - kl 3b
Kozieł Dawid - kl 3b
Dudys Maksymilian - kl 4b
Bedarczyk Natalia - kl 5a
KWIECIEŃ
PALMA WIELKANOCNA
Kategoria: klasy 0-1
I m. Wojciech Stwora 1a
II m. Natalia Foltyn 0-2
III m. Paweł Urbańczyk 1a
Kategoria : klasy 2-3
I m. Maja Nycz 2a
II m. Rafał Jachimowicz 2b
III m. Ewa Kracoń 2c
Kategoria : klasy 4-6
I m. Szymon Kuźbiński 6a
II m. Igor Mrozek 5 b
III m. Kacper Piznal 5 a
KOSZYCZEK WIELKANOCNY
Kategoria : klasy 0-1
I m. Wojciech Stwora 1a
II m. Amelia Handzlik 0-2
III m. Martyna Kaniewska 0-1
Kategoria: klasy 2-3
I m. Rafał Jachimowicz 2b
II m. Tomasz Waluś 2b
III m. Magdalena Kanik 3b
Kategoria : klasy 4-6
I m. Kinga Markiel 4a
II m. Zuzanna Bucała 6a
III m. Maksymilian Dudys 4b
Gra biblioteczna ,, Tropiciele informacji” odbyła się 26 kwietnia. Polegała na
wykonywaniu zadań i rozwiązaniu krzyżówki. Uczestnicy: drużyny z klas 4-6, nie wyłaniano zwycięzcy, wszyscy uczestnicy otrzymali słodkie upominki.
Organizatorzy: Ewa Honkisz, Renata Kuczmierczyk
SZKOLNY KONKURS HISTORYCZNY
,, Jak Mieszko chrzest przyjmował…”
Wyniki konkursu:
I miejsce -
II miejsce
Julia Kruczała 6a
Franciszek Mudyna 6a
III miejsce
Julia Kózka 6a
Klaudia Kierpiec 6a
Paweł Śliwka 5b
XXIV Edycji Międzynarodowego Konkursu Plastycznego pt.:
,, Mieszkam w Beskidach”:
III miejsce Konrad Bednarczyk kl. 0 I ( Fotografia)
I miejsce Emilia Stasiak kl.2a ( Fotografia)
II miejsce Natalia Szukiełowicz kl.2a ( Fotografia)
III miejsce Filip Filarski kl. 3c ( Fotografia)
III miejsce Julia Kasperek kl.3c ( Relief z plasteliny)
III miejsce Natalia Bednarczyk kl. 5a ( Fotografia)
Wyróżnienia:
Ewa Kracoń kl. 2c ( Fotografia)
Maja Nycz kl. 2a( Fotografia)
Paulina Surwiłło kl. 2a ( Fotografia)
Tomasz Waluś kl. 2b ( Fotografia)
Franciszek Mudyna kl.6a (Fotografia)
Opiekun konkursu: Agnieszka Pankowska oraz Ewa Mrozek
N AJSMACZNIEJSZE I NAJŁADNIEJSZE CIASTO WIELKANOCNE
I m. Michał Chomicz kl. 2 a
Michał Malarz 2 a
II m. Karolina Jędrzejas kl. 0-1
Wojciech Stwora kl. 1 a
III m. Miłosz Jędrzejas kl. 2 c
Wiktoria Rasała kl. 2 a
Organizator : świetlica szkolna
MAJ
Finalistką XX Międzynarodowego Ekumenicznego Konkursu Biblijnego ,,Jonasz” została Joanna Zalewska.
WYNIKI KONKURSU SZKOLNEGO PIĘKNEGO CZYTANIA (organizatorzy: Beata Gromczak, Joanna Wiśniowska)
kat. kl.1
Maja Fichowska 1a - I miejsce
Zofia Oczko 1a - II miejsce
Aleksandra Gacek 1a - III miejsce
kat. kl.2
Rafał Jachimowicz 2b - I miejsce
Miłosz Klęczar 2b - II miejsce
Jan Oboza 2c - III miejsce
kat. kl.3
Marcin Adamski 3b - I miejsce
Marta Budzyńska 3b - II miejsce
Paulina Handzlik 3b - III miejsce
WYNIKI KONKURSU SZKOLNEGO MISTRZ KALIGRAFII (organizatorzy: Beata Gromczak, Barbara Jasińska, Joanna Wiśniowska)
kat. kl.1
Aleksandra Gacek 1a - I miejsce
Zofia Oczko 1a - II miejsce
Zofia Holerek 1a - III miejsce
kat. kl.2
Zofia Jurzak 2a - I miejsce
Wiktoria Rasała 2a - II miejsce
Paulina Surwiłło 2a - III miejsce
kat. kl.3
Patrycja Majdak 3a - I miejsce
Bartosz Byrski 3a - II miejsce
Dominika Gacek 3b - III miejsceŚwietlicowe Zawody Pływackie na 50 m stylem dowolnym
I miejsce - Marcin Adamski 3b 59,22 s
II miejsce - Filip Filarski 3c 1,01,63 s
III miejsce - Julia Handzlik 1.05.99 sOrganizator: Marta Dubiel
Majowe Spotkanie z Dwójką
- wyniki Olimpiady Rodzinnej (28.05.2017)
Kategoria kl. 0-2
1 miejsce: Julia Handzlik 2c z tatą
2 miejsce: Karolina Jędrzejas 0-1 z tatą
3 miejsce: Miłosz Jędrzejas 2c z tatą
Kategoria kl. 3-4
1 miejsce: Adam Koza 3c z siostrą
2 miejsce: Julia Handzlik 3a z mamą
3 miejsce: Maksymilian Dudys 4b z mamą
Kategoria kl. 5-6
1 miejsce: Szymon Jędrzejas 5a z wujkiem
2 miejsce: Szymon Handzlik 5b z wujkiem
3 miejsce: Michał Handzlik 5a z mamą
CAŁOROCZNY KONKURS WIEDZY SPORTOWEJ CO JEST GRANE? PAŹDZIERNIK - MAJ (KATEGORIA KL. 1-3):
1 miejsce: Paulina Handzlik 3b, Julia Handzlik 3a i Filip Filarski 3c
2 miejsce: Michał Habdas 2b
3 miejsce: Wiktoria Stolarczyk 2a
wyróżnienie: Nikola Ropska 3bCO JEST GRANE? KLASY 4-6
1. Filarska Maria
2. Kierpiec Klaudia
3. Kózka Julia
wyróżnienie Polakowski Bartłomiej
5. Bednarczyk Natalia
6. Dudys Maksymilian, Habdas Jakub
7. Pierniak Maksymilian
8. Gabryś Krzysztof
9. Hycnar Martyna
10 Hałat Kinga
Opiekun: Anna Kózka-FilarskaW dniu 31 maja 2017 r. na sali gimnastycznej SP2 odbyły się Mistrzostwa Koszykówki dla klas IV- VI.
Wyniki:
I m.- zespół z klasy VI a (Maria Filarska, Julia Kózka, Klaudia Kierpiec, Agnieszka Kućka, Konrad Wieczorek)
II m.- zespół z klasy IV a i IV b ( Jakub Jura, Radosław Reczko, Jakub Wykręt, Zuzanna Masiak)
III m.- zespół z klasy IV b ( Justyna Strzeżoń, Marcin Jurzak, Piotr Łyczko,
Dawid Urbańczyk)
OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY: ,, 25 LAT PSP”
Marta Ponc, kl.2a :Wyróżnienie w Bielsku- Białej i zakwalifikowanie się z etapu powiatowego do wojewódzkiego.
Opiekun konkursu: Agnieszka Pankowska
KONKURS MIĘDZY KLASOWY ,,EKOROBOT”
I m. klasa V a
II m. klasa II b i II c
III m. klasa I a i II a
Organizator : świetlica szkolna
CZERWIEC
Zwycięzcą całorocznego konkursu czytania ze zrozumieniem "Wiem, co czytam" został Kacper Piznal z klasy 5a.
Opiekun: Marta Lewandowska
Tytuł ,,Mistrza Ortografii” przyznano Katarzynie Góral z klasy VI a.
Opiekun : Marta Lewandowska
KLASOWY KONKURS PIĘKNEGO CZYTANIA LEGEND
I m. Gabriela Durajczyk – kl .IV a
II m. Kinga Markiel – kl. IVa
III m. Malwina Wójcik –kl.IV a, Kornel Włodarski – kl. IV a
Opiekun: Ewa Wójcicka
WYNIKI KONKURSU MATEMATYCZNEGO KL .I-III
KLASY PIERWSZE
I m. Bartosz Stanisławski 1a
II m. Paweł Urbańczyk 1a
III m. Aleksandra Gacek 1a
KLASY DRUGIE
I m. Nikola Madejska 2 b
II m. Paulina Surwiłło 2 a
III m. Ewa Kracoń 2 c, Michał Habdas 2 b
KLASY TRZECIE
I m. Bartosz Byrski 3a
II m. Maksymilian Słowik 3a
III m. Dawid Kozieł 3b, Adam Koza 3c
CAŁOROCZNY KONKURS MATEMATYCZNY
Klasy 4
I miejsce Markiel Kinga 4a
II miejsce Kajdas Monika4a
III miejsce Awakian Nina 4a
Klasy 5
I miejsce Bednarczyk Natalia 5a
II miejsce Mrozek Igor 5b
III miejsce Jędrzejas Szymon 5a
Klasy 6
I miejsce Góral Katarzyna 6a
II miejsce Kierpiec Klaudia 6a
III miejsce Jurzak Weronika 6a
Organizator: Dorota SzaligaZbiórka makulatury i nakrętek plastikowych - całoroczny konkurs
Makulatura - wyniki oddziałów:
3b - 1835,2 kg - I miejsce
2a - 1612,3 kg - II miejsce
3a - 880,5 kg - III miejsce
4b - 871,9 kg
6a - 708,5 kg
0-1 i 0-2 - 591,7 kg
2b - 526,2 kg
1a - 519,5 kg
6b - 461,9 kg
5b - 412,8 kg
5a - 386,9 kg
2c - 379,4 kg
3c - 364,4 kg
4a - 349,5 kg
Makulatura - wyniki indywidualne:
I miejsce - Paulina Handzlik 3b - 587 kg
II miejsce - Michał Malarz 2a - 410,9 kg
III miejsce - Amelia Honkisz 4b i Szymon Honkisz 0-2 - 299 kg
Nakrętki plastikowe - wyniki oddziałów:
2a - 149,5 kg - I miejsce
5a - 65,4 kg - II miejsce
3b - 53,75 kg - III miejsce
4b - 48,12 kg
1a - 42,1 kg
5b - 41,67 kg
6a - 35,3 kg
2c - 29,75 kg
3a - 21,8 kg
6b - 19,55 kg
2b - 19,5 kg
0-1 i 0-2
3c - 16,8 kg
4a - 12,6 kg
Nakrętki plastikowe - wyniki indywidualne:
I miejsce - Marta Ponc 2a - 29 kg
II miejsce - Weronika Więcek 5a - 25,4 kg
III miejsce - Michał Chomicz 2a - 23,4 kgTATRY - MOJE GÓRY
KONKURS GMINNY WIEDZY O TATRACH
Punktacja SP2 Kozy
1. Rasała Wiktoria - 18,5
2. Stolarczyk Wiktoria i Bednarczyk Natalia - 17,5
3. Michoń Wojciech, Stwora Wojciech, Markiel Kinga - 17,0
4. Stanisławski Bartosz, Budzińska Marta, Handzlik Paulina, Garlewicz Konrad - 16,5
5. Handzlik Julia - 16,0
6. Jachimowicz Rafał, Waluś Tomasz, Kierpiec Klaudia - 15,5
7. Habdas Michał, Habdas Jakub - 14,0
8. Ropska Nikola, Dudys Maksymilian - 13,0
Pozostali uczestnicy: Hankus Jakub, Bucała Zuzanna, Byrska Justyna, Kasolik Kinga, Piznal Kacper, Gabryś Krzysztof, Urbańczyk Dawid, Mudyna Franciszek
Opiekun: Anna Kózka-FilarskaKONKURS CICHEGO CZYTANIA ZE ZROZUMIENIEM
I miejsce - Lena Heller - klasa 3a
II miejsce - Adam Koza - kl. 3c
III miejsce - Wiktor Zawada 3 bOrganizator: Paulina Drzewiecka, Agata Fiałkowska
KONKURS ORTOGRAFIA NA WESOŁO
Zwycięzcy - klasy 2:
1 miejsce - Kamil Czernek 2b i Paulina Surwiłło 2a
2 miejsce - Jan Oboza 2 c
3 miejsce - Nadia Urbańczyk 2 b
Zwycięzcy - klasy 3:
1 miejsce - Marta Budzińska 3 b
2 miejsce - Magda Okrzos 3 c
3 miejsce - Julia Kasperek 3 cOrganizator: Paulina Drzewiecka, Agata Fiałkowska
TURNIEJ WARCABOWY –ŚWIETLICOWY
I m. Axel Lipowski kl. III a
II m. Mateusz Kliś kl. II c
III m. Igor Duźniak kl. II c
Organizatorzy: Ewa Mrozek, Marta Dubiel