• Rekrutacja - ZERÓWKI

• Pełna treść uchwały Rady Gminy Kozy

VII_62_19.pdf

Ulice w obwodzie Szkoły Podstawowej nr 2 w Kozach, ul. Przecznia 1 Kozy

Akacjowa, Astrów, Azaliowa, Błękitna, Bociania, Borówkowa, Brzozowa, Bukietowa, Chabrowa, Chlubna, Cisowa, Czajki, Czapli, Czarująca, Czereśniowa, Czysta, Dębowa, Dobra, Dworcowa, Działy, Folwarczna, Gajowa, Gołębia, Górska, Graniczna, Grzybia, Jabłoniowa, Jana III Sobieskiego do Nadbrzeżnej, Irysów, Jaskółcza, Jarzębinowa, Jaworowa, Jemioły, Jesionowa, Jutrzenki, Kalinowa, Kęcka, Klonowa, Kolejowa, Koncertowa, Konwalii, Krakowska, Krokusów, Krótka, Laskowa, Lazurowa, Leśna, Liliowa, Lipowa, Listonoszy, Ludowa, Ładna, Łagodna, Łukowa, Magnolii, Majowa, Malinowa, Mała, Modrzewiowa, Morelowa, Ogrodowa, Orchidei, Orlików, Orzechowa, Parkowa, Piaskowa, Platanowa, Podgórska, Polna, Przecznia, Przemysłowa, Przepiórek, Rolnicza, Równa, Różana, Rzeczna, Rzemieślnicza, Słowików, Sowy, Sójki, Spokojna, Stokrotek, Storczyków, Szkolna, Śnieżna, Świerkowa, Świt, Tęczowa, Tulipanów, Turystyczna, Tylna, Urocza, Wałowa, Wilgi, Wiejska, Wieżowa, Wiosenna, Wiśniowa, Wspólna, Zacisze, Zagrodowa, Zamkowa, Zdrojowa, Zdrowia, Zjazdowa, Zielona, Żytnia.