• SUKCESY uczniów

• 2015/2016

• XX Międzynarodowy Ekumeniczny Konkurs Biblijny ,,JONASZ”

FINAŁ – laureat Piotr Waluś VI b

SPORT GENERACJA – zawody lekkoatletyczne, 09.06.2016 w Bielsku-Białej:

I miejsce i rekord Polski w sztafecie 12x200m:

Weronika Więcek, Paulina Jurzak, Kamila Hrapkowicz, Aleksandra Skrudlik, Kinga Pieczora, Karolina Przała, Julia Kózka, Julia Kruczała, Weronika Handzlik, Klaudia Siedlecka, Sara Baścik, Anna Harańczyk.

II miejsce w sztafecie 12x200m:

Szymon Jędrzejas, Szymon Chrobak, Piotr Kołodziejczyk, Kacper Piznal, Patryk Niemczyk, Łukasz Jurzak, Samuel Fedorowicz, Karol Holerek, Szymon Polakowski, Mikołaj Ogórek, Nagib Emrulahi, Seweryn Pyrda.

ANIA HARAŃCZYK – UCZENNICA KL. 6A Z SP 2 - WICEMISTRZYNIĄ MITINGU LEKKOATLETYCZNEGO W WOLFSBURGU W NIEMCZECH

Ania Harańczyk w dniach 30.04-1.05.2016 startowała w Mitingu Lekkoatletycznym w niemieckim Wolfsburgu. Ania startowała w czwórboju: bieg na 75m, skok w dal, skok wzwyż i rzut piłeczką palantową. W skoku wzwyż uzyskała znakomity wynik - 139 cm, a w całym czwórboju zdobyła II miejsce.

POWIATOWE ZAWODY PŁYWACKIE W CZECHOWICACH - DZIEDZICACH - 22.04.2016

I miejsce - Norbert Walewski 1b  (chłopcy - rocznik 2009) na dystansie 25m stylem dowolnym

I miejsce - Weronika Więcek 4a (dziewczęta - rocznik 2005-2006) na dystansie 50m stylem klasycznym

Liga Lekkoatletyczna w Zabrzegu