Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Święto Bajek - Majówka z SP2.
Święto Bajek - Majówka z SP2
- 54
Najmłodsi śpiewają dla Niepodległej
9 listopada 2018 roku w naszej szkole odbył się Koncert Pieśni Patriotycznych.
Swoje talenty wokalne zaprezentowali uczniowie klas I-III oraz ich młodsi koledzy z oddziałów zerowych. Wśród uczestników koncertu można było zauważyć piękne stroje ludowe, biało-czerwone kotyliony i chorągiewki. We włosy dziewczynek wplecione były kokardy w barwach narodowych.
Dzieci z oddziałów przedszkolnych przyniosły białe i czerwone balony, które uroczo falowały w rytm śpiewanej przez nich piosenki. Piękne pieśni patriotyczne śpiewane przez najmłodszych wzruszały i skłaniały do refleksji.
Koncert był wspaniałym wydarzeniem w szkolnych obchodach 100- lecia odzyskania niepodległości przez naszą ojczyznę.
Szczególne podziękowania należą się Paniom-wychowawczyniom klas 0-III , które tak pięknie przygotowały swoich małych artystów do tego szczególnego występu.
IX Koziański Bieg Niepodległości
W dniu 10 listopada odbędzie się IX Koziański Bieg Niepodległości. Całą społeczność naszej szkoły zachęcamy do czynnego udziału w biegu i wspólnego świętowania 100-lecia Odzyskania Niepodległości.
Uczniowie oddziałów 0-3 mogą pobrać zgodę u wychowawców, a pozostali (4-8) u nauczycieli wf.
Zgody proszę zwrócić do 7.11 (modsi do wychowawcy lub p. Marty Dubiel, a starsi do nauczycieli wf).
Jeśli ktoś zdecyduje się wystartować po 7.11 oraz wszyscy dorośli mogą zapisać się w dniu biegu w SP 1 od 8:00 do 9:30.
Bieg odbywa się na dystansie ok. 1500m - start o godz. 10:30 z pl. Ks. Kochaja.
Szczegółowe informacje na plakatach na drzwiach wejściowych szkoły, gazetce Samorządu oraz gazetce sportowej.
Zapraszamy do udziału.
24 października młodzież z klasy VIII a i b brała udział w spotkaniu z Kierownikiem Posterunku Policji w Kozach aspirantem sztabowym Romanem Szybiakiem oraz dzielnicowym młodszym aspirantem Markiem Pawińskim. Nasi uczniowie mogli zobaczyć zakamarki posterunku, usiąść w radiowozie, a przede wszystkim z pierwszej ręki dowiedzieć się jakie są uprawnienia policji, kiedy mogą być wylegitymowani, za co mogą być pociągnięci do odpowiedzialności i jakie zagrożenia najczęściej spotykają osoby nieletnie. Bardzo dziękujemy za tą praktyczną lekcję zasad bezpieczeństwa i właściwego zachowania.z dzielnicowym młodszym aspirantem Markiem Pawińskim. Nasi uczniowie mogli zobaczyć zakamarki posterunku, usiąść w radiowozie, a przede wszystkim z pierwszej ręki dowiedzieć się jakie są uprawnienia policji, kiedy mogą być wylegitymowani, za co mogą być pociągnięci do odpowiedzialności i jakie zagrożenia najczęściej spotykają osoby nieletnie. Bardzo dziękujemy za tą praktyczną lekcję zasad bezpieczeństwa i właściwego zachowania.
Pasowanie pierwszoklasistów
Uczniowie klas pierwszych są już pełnoprawnymi członkami społeczności uczniowskiej.
12 października 2018 roku w naszej szkole odbyło się uroczyste Pasowanie na ucznia klas pierwszych. To był wyjątkowy dzień. Swoją obecnością uroczystość uświetnili pani dyrektor, pani wicedyrektor, rodzice, dziadkowie, rodzeństwo, nauczyciele klas zerowych , wychowawcy.
Prowadzący uroczystość oraz przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego przywitali wszystkich zebranych, a szczególnie pierwszoklasistów. Po wprowadzeniu sztandaru szkoły i zaśpiewaniu hymnu państwowego, czwartoklasiści wystąpili w programie artystycznym. W dalszej części to pierwszoklasiści zaprezentowali swoje umiejętności wokalne i recytatorskie. Wykazali się wiedzą dotyczącą naszej ojczyzny i znajomością zasad, które ułatwiają prawidłowe funkcjonowanie w szkole i grupie rówieśników. Swoją postawą udowodnili, że są gotowi do złożenia uroczystego ślubowania na sztandar szkoły. Wszystkie dzieci były bardzo skupione, świetnie prezentowały się w stroju galowym oraz uczniowskich biretach. Po złożeniu ślubowania dyrektor szkoły pani Joanna Matlak dokonała symbolicznego pasowania na ucznia. Ukoronowaniem aktu pasowania było wręczenie przez panią wicedyrektor Marię Sitarz pięknych dyplomów wraz z legitymacjami szkolnymi oraz znaczków zakupionych przez uczniów klas czwartych. Następnie wykonano pamiątkowe zdjęcia, a dzieci z wychowawczyniami oraz rodzicami udali się do klas. Pierwszaki otrzymały od swoich rodziców kolorowe kuferki z przyborami do zajęć oraz uczestniczyły w słodkim poczęstunku przygotowanym przez rodziców. Ten uroczysty dzień na długo pozostanie w pamięci naszych najmłodszych uczniów.
Agata Fiałkowska, Barbara Jasińska
Dzień Edukacji Narodowej
Dnia 12 października 2018r. w Szkole Podstawowej nr 2 im. Stanisława Staszica w Kozach odbyły się akademie z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Część artystyczną dla starszych uczniów przygotowali uczniowie z kl. 4a i kl. 4b, a dla młodszych - uczniowie kl. 3a. Były piękne wiersze i piosenki oraz wesołe scenki z życia szkoły. Kilku nauczycieli otrzymało od uczniów statuetki:
- p. Jakub Syjota (Mikrofon Roku),
- p. Agata Bryzek (Bratnia Dusza),
- p. Anna Kos-Waluś (Debiut Roku),
- p. Marta Lewandowska (Żartowniś Roku),
- p. Dorota Marzec-Szaliga (Szwajcarski Zegarek),
- p. Renata Kuczmierczyk (Wykładowca Roku),
- p. Marta Dubiel (Uśmiech Roku),
- p. Ewa Wójcicka (Sokole Oko).
Uczeń kl. 8a, Szymon Kuźbiński, w imieniu wszystkich uczniów złożył życzenia Dyrekcji, wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły.
RAJD SZKOLNY kl.I-III
W dniu 21 września 2018 r. odbył się RAJD SZKOLNY pod hasłem "przyjaźń". Klasy I-III wybrały się pieszo na plac zabaw na ul. Podgórską w Kozach. Były rywalizacje między klasami i czas swobodnej zabawy. Każda klasa wykonała pomnik przyjaźni. Na koniec przedstawiciele klas otrzymali pamiątkowe dyplomy.
Nowy projekt unijny
Już w pażdzierniku rozpoczynają się w naszej szkole zajęcia pozalekcyjne dla uczniów w ramach projektu unijnego "Kompetencje i eksperymenty w Gminie Kozy".
Poniżej można zapoznać się z regulaminem rakrutacji i uczestnictwa w projekcie.
Informacja ważna dla naszych ósmoklasistów
Warszawa, 5 września 2018 r.
Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych
na rok szkolny 2019/2020Ministerstwo Edukacji Narodowej przygotowało kampanię informacyjną, skierowaną do rodziców i uczniów klas VIII szkoły podstawowej i klas III gimnazjów, dotyczącą rekrutacji na rok szkolny 2019/2020.
Na stronie www.men.gov.pl/rekrutacja zostały zamieszczone najważniejsze pytania
i odpowiedzi dotyczące rekrutacji, terminy egzaminów po szkole podstawowej
oraz gimnazjum, a także sposób punktowania ocen na świadectwie oraz wyników egzaminów. Informacje z przeznaczeniem dla uczniów i ich rodziców będą aktualizowane
i uzupełniane o nowe treści.Warto podkreślić, że już wkrótce do uczniów i ich rodziców trafią ulotki dotyczące rekrutacji na rok szkolny 2019/2020. Będą to kolejne materiały informacyjne związane
z naborem do szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych.Dodatkowo we wszystkich kuratoriach oświaty zostały utworzone specjalne punkty informacyjne, w których można uzyskać informacje dotyczące sytuacji szkół w województwie. Pełna lista kontaktów dostępna jest na stronie internetowej www.men.gov.pl/rekutacja/kontakty-do-kuratoriow.
W 2019 roku o przyjęcie do szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych będą ubiegali się pierwsi absolwenci 8-letniej szkoły podstawowej oraz absolwenci ostatniej klasy gimnazjum. Postępowania rekrutacyjne dla tych dwóch grup uczniów zostaną przeprowadzone odrębnie, co oznacza, że nie będą oni rywalizowali o te same miejsca
w szkołach. Będą ubiegać się o miejsca przewidziane tylko dla absolwenta konkretnej szkoły.Uczniowie, którzy w czerwcu 2019 r. ukończą naukę w szkole podstawowej, mogą zostać przyjęci do 4-letniego liceum ogólnokształcącego, 5-letniego technikum lub 3-letniej branżowej szkoły I stopnia. Z kolei absolwenci gimnazjum będą ubiegać się o przyjęcie
do 3-letniego liceum ogólnokształcącego, 4-letniego technikum lub 3-letniej branżowej szkoły I stopnia.Kryteria rekrutacyjne do szkół ponadgimnazjalnych i szkół ponadpodstawowych zostały określone w odrębnych przepisach ustawowych. W pierwszym etapie postępowania rekrutacyjnego będą obowiązywały następujące kryteria:
· wyniki egzaminu ósmoklasisty lub egzaminu gimnazjalnego,
· oceny (na świadectwie ukończenia szkoły podstawowej lub gimnazjum) z języka polskiego i z dwóch obowiązkowych zajęć edukacyjnych ustalonych przez dyrektora szkoły przeprowadzającego rekrutację,
· świadectwo ukończenia szkoły podstawowej lub gimnazjum z wyróżnieniem,
· szczególne osiągnięcia wymienione na świadectwie ukończenia szkoły podstawowej lub gimnazjum.
Kryteria rekrutacyjne dla absolwentów szkoły podstawowej i gimnazjum są takie same,
ale inny jest sposób ich punktowania. Wynika to z odmiennego zakresu egzaminu gimnazjalnego i egzaminu ósmoklasisty.W pierwszej kolejności do szkół zostaną przyjęci laureaci konkursów przedmiotowych organizowanych przez kuratora oświaty oraz laureaci i finaliści olimpiad przedmiotowych organizowanych wyłącznie przez podmioty wyłonione w konkursie ogłoszonym przez Ministra Edukacji Narodowej. Wykaz konkursów znajduje się na stronach kuratoriów oświaty, a olimpiad przedmiotowych na stronie MEN.
Warto przypomnieć, że w sierpniu br. szkołom podstawowym oraz gimnazjom został przekazany specjalny plakat informujący o rekrutacji (można go pobrać także ze strony www.men.gov.pl/rekrutacja). Już w maju br. Minister Edukacji Narodowej Anna Zalewska skierowała list do rodziców i opiekunów uczniów, którzy w czerwcu 2019 r. ukończą naukę w szkole podstawowej i gimnazjum.
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Departament Informacji i Promocji
Propozycja ubezpieczenia dla uczniów
Ubezpieczenie Następstw Nieszczęśliwych Wypadków EDU Plus 2018/2019
Opkunowie polisy:
Maria Jermak
Jarosław Pająk
tel: 33 8187909;
tel kom: 502 750344
mail: jaroslaw.pajak@gmail.com
biuro: 43-300 Bielsko-Biała, ul 1Maja 18 a (I piętro)
Ogólne Warunki Ubezpieczenia „EDU Plus” są dostępne w Sekretariacie Szkoły,
u opiekunów polisy oraz na stronie internetowej SzkołyInformacja_o_polisie_EDU_Plus_SP_2_Kozy.pdf
Wyciag_z_OWU_KORZYSCI_DLA_UB._2018.pdf
Obowiazek_Informacyjny_Administratora_danych_osobowych.pdf
owu_EDU_Plus__01_27_03_2018.pdf
Przygotowania do jubileuszu stulecia odzyskania Niepodległości
Zespół Obchodów 100 – lecia Niepodległości przy Szkole Podstawowej nr 2 im. Stanisława Staszica w Kozach zwraca się z uprzejmą prośbą o pomoc w zebraniu dokumentacji szkolnej placówek oświatowych funkcjonujących na terenie naszej miejscowości . Gromadzimy :
1. Świadectwa szkolne.
2. Legitymacje szkolne i tarcze.
3. Dyplomy, zdjęcia klasowe.
Wyżej wymienione materiały będą stanowiły ekspozycję wystawy przygotowanej w auli SP2 z okazji jubileuszu 100 –lecia odzyskania Niepodległości. Oryginalne dokumenty zostaną zeskanowane w obecności osoby udostępniającej. Prosimy o kontakt z sekretariatem szkoły w godzinach od 8.00 do 14.00.
Dziękujemy za pomoc.
Sportowe osiągnięcia w Łodzi
W Ogólnopolskim Finale "Czwartków lekkoatletycznych" w Łodzi 16-17.06.2018 naszą szkołę reprezentowali:
Martyna Legut 4a w skoku wzwyż,
Agata Kuc 4b w skoku w dal,
Weronika Więcek 6a w skoku w dal
i Piotr Kołodziejczyk 6a w skoku wzwyż.Fantastyczny występ zanotowała Agata, która zdobyła 3 miejsce i brązowy medal skacząc 4,25m (w jej konkurencji startowały 94 zawodniczki).
Piotrek natomiast zdobył 4 miejsce, ustanawiając rekord szkoły 158 cm (w jego konkurencji wystartowało 16 chłopców).
Gratulujemy znakomitych wyników i życzymy wszystkim dalszych sukcesów sportowych.
Zmiany w przepisach o ochronie danych osobowych
W związku rozpoczęciem stosowania z dniem 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), informujemy, iż od dnia 25 maja 2018 r. :
1. Administratorem Państwa danych osobowychjest Szkoła Podstawowa nr 2 im. Stanisława Staszica w Kozach z siedzibą w 43-340 Kozy, ul. Przecznia 1
2. Dyrekcja Szkoły zarządzeniem nr 12/05/2017/2018 wyznacza do dnia 1 września 2018r. inspektora ochrony danych, z którym można skontaktować się poprzez e-mail bdyczkowska@wp.pl w każdej sprawie dotyczącej przetwarzania danych osobowych przez Szkołę.
Wspólna dyskoteka koziańskich siódmoklasistów
Udało się!!!
29 maja z inicjatywy nauczycieli Szkoły Podstawowej nr 2 im. Stanisława Staszica w Kozach , p. Anny Kózki-Filarskiej i p. Sylwii Szarlej -Wyrozumskiej i przy pomocy szkolnego Wolontariatu z SP2 została zorganizowana dyskoteka dla uczniów klas siódmych ze wszystkich szkół podstawowych z terenu gminy Kozy. Spotkanie miało na celu integrację środowiska lokalnego w grupie uczniów, zwłaszcza obecnych klas siódmych. Młodzież, poprzez tego typu spotkania, ma możliwość poznania kolegów-rówieśników z najbliższego otoczenia, co pozwoli na budowanie pozytywnych relacji koleżeńskich, stworzenie serdecznej i przyjacielskiej atmosfery, da możliwość bezpośredniej rozmowy, zaspokojenie potrzeby spotkań, atrakcyjnego spędzenia wolnego czasu. Pozwoli też na podzielenie się swoimi zainteresowaniami, umiejętnościami, uczniowie mogli poczuć się zaakceptowani i bezpieczni w środowisku, co, mamy nadzieję, w przyszłości ułatwi podejmowanie nowych wyzwań, lepszego funkcjonowania w społeczeństwie, kształtowania postaw prospołecznych, poczucia odpowiedzialności za innych i efektów wspólnie podejmowanych działań.
Specjalne podziękowania dla OSP Kozy za użyczenie sali oraz dla p.G.Pędzimęża „Pstryk w Mig” za cudowną zabawę w Fotobudce i zdjęcia, które po latach przypomną uczniom chwile spędzone razem przy muzyce naszego DJ-a, p. J. Syjoty. Opiekę nad uczniami sprawowali nauczyciele szkół uczestniczących w dyskotece oraz wychowawcy i rodzice, za co organizatorki również bardzo dziękują.
Liczymy, że czas spędzony razem nie był czasem zmarnowanym i zaowocuje w nowe znajomości i przyjaźnie.
Nasz wyjątkowy gość - STEFAN HULA
W środę 16 maja w Szkole Podstawowej nr 2 w Kozach gościliśmy znakomitych olimpijczyków - Stefana Hulę seniora (IO w Sapporo w 1972r. i IO w Insbruku w 1978r, brązowego medalistę z MŚ w Falun z 1974r. w kombinacji norweskiej) oraz Stefana Hulę juniora (IO w Turynie w 2006r. , IO w Vancuver w 2010r. i IO w Pjongchang w 2018r-brązowy medal w skokach narciarskich w drużynie, brązowego medalistę MŚ w lotach w drużynie oraz obecnego Mistrza Polski). Gospodarzami była SP 2 w Kozach, a wśród zaproszonych gości znaleźli się: Wójt Gminy Kozy-Krzysztof Fiałkowski, sekretarz Gminy-Monika Olma, dyrektor CSW Konrad Hamerlak oraz reprezentanci SP 1 i LO z oddziałami gimnazjalnymi wraz z opiekunami, a także nauczyciele SP2. Spotkanie poprowadził pan Bogdan Dubiel-pasjonata historii Igrzysk Olimpijskich. Młodzież z koziańskich placówek poznała historię zaproszonych gości oraz ich osiągnięcia, mogli dotknąć medale z IO, MŚ, Mistrzostw Polski, buty narciarskie Stefana oraz ubrać kask mistrza. Chętnie zadawali pytania i aktywnie dzielili się wiedzą, odpowiadając na pytania zadawane przez prowadzącego. Na końcu, w ramach podziękowań, uczeń zatańczył dla gości, a przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego wręczyli Stefanowi zdjęcie z dedykację i życzeniami dalszych sukcesów. Stefan przygotował dla młodzieży zdjęcia z autografami oraz chętnie pozował do zdjęć.
W dn.10 maja 2018 r. w Spółdzielczym Centrum Kultury BEST, działającym przy Spółdzielni Mieszkaniowej ,,Złota Łany, odbył się XVI Integracyjny Konkurs Recytatorski i XIV Przegląd Innych Form Artystycznych PROTEUS pt.: ,,Radość życia w twórczości ks. Jana Twardowskiego”. Współorganizatorem wydarzenia był Urząd Miasta Bielska – Białej. Honorowy Patronat nad imprezą objął Śląski Kurator Oświaty. Patronami medialnymi tego wydarzenia byli : Kronika Beskidzka oraz Radio Bielsko.
W konkursie i przeglądzie uczestniczyły dzieci i młodzież ze szkół podstawowych, gimnazjów, domów dziecka, a także osoby dorosłe ze stowarzyszeń i placówek integracyjnych. Myślą przewodnią tego wydarzenia jest integracja miłośników poezji zdrowych i niepełnosprawnych.
W skład jury oceniającego konkurs weszli : Jan Chmiel – przewodniczący, aktor Teatru Grodzkiego, Ewa Bątkiewicz z Wydziału Kultury i Sztuki Urzędu Miasta Bielska – Białej – teatrolog, Antoni Szczuciński – recytator, laureat wielu ogólnopolskich konkursów.
W konkursie recytatorskim pięknie zaprezentowali się uczniowie naszej szkoły, wzbudzając zachwyt swoimi występami : Marcin Adamski z kl. IV a, Adam Koza z kl. IV a oraz Katarzyna Góral ,uczennica kl. VII a. Jury konkursu szczególnie doceniło recytację Marcina Adamskiego, przyznając mu II miejsce w konkursie w kat. klasy IV –VII Szkoły Podstawowej. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali drobny upominek oraz pamiątkowy dyplom za udział w konkursie. Opiekunem młodych recytatorów była p. Ewa Wójcicka. Organizatorzy zadbali o miłą atmosferę, co z pewnością na długo pozostanie w naszej pamięci.
Spacerkiem po Europie
Tym razem uczniowie naszej szkoły mieli okazję uczestniczyć w projekcie, który przybliżył im niektóre kraje znajdujące się w Europie. Celem było przybliżenie kultury wybranych krajów europejskich. Dzięki prezentacji przygotowanej przez uczniów z klasy 6b uczniowie mogli zagościć na chwilę w Wielkiej Brytanii. Przedstawione tradycje i kultura na pewno zaciekawiły niejednego ucznia. Niektórzy mogli nawet na własnej skórze wypróbować jak obchodzi się Pancake Day czyli Angielskie Ostatki. Nie zapomniano też oczywiście o Królowej Elżbiecie II, Shakespearze i zespole The Beatles. Było też kilka ciekawostek o potworze z jeziora Loch Ness. Uczniowie klasy 5b i 6b wpadli na pomysł przygotowania mini słownika europejskiego, w którym przedstawili najpopularniejsze słowa używane w krajach europejskich. Podsumowaniem był test wiedzy o Wielkiej Brytanii. Uczniowie klas młodszych mogli natomiast wykazać się znajomością angielskich piosenek, które ochoczo zaprezentowali przy akompaniamencie muzyki. Aby podsumować swoją wiedzę uczniowie musieli się też zmierzyć z ostatnim zadaniem. W czasie długiej przerwy wszyscy bawili się w odnajdywanie znanych miejsc w Europie. Konkurencja nie okazała się zbyt trudna. Prawie wszystkie klasy prawidłowo dopasowały obrazki do znanych miejsc. Jednak w tej konkurencji najlepsza okazała się klasa 5b. Cała zabawa utwierdziła nas w przekonaniu, że prezentowane kraje są ciekawe i warte odwiedzenia. Wniosek nasunął się sam: warto się uczyć języków obcych.
"GRY I ZABAWY SPORTOWE"
"Gry i zabawy sportowe im. Franciszka Witkowskiego"
Uczniowie klas 1-4 Szkoły Podstawowej nr 2 im. Stanisława Staszica w Kozach wzięli udział w "Grach i zabawach sportowych im. Franciszka Witkowskiego".
Początkiem marca wygrali oni etap gminny tych zawodów i awansowali tym samym do etapu powiatowego. O Mistrzostwo Powiatu Bielskiego zmierzyli się 13 marca ze Szkołą Podstawową z Bestwiny na hali w Kozach, a wygrywając z nimi awansowali do 1/4 finału wojewódzkiego.
27 marca drużyna z SP 2 pojechała na zawody do miejscowości Radziechowy, a tam rywalizując z rówieśnikami z tamtejszej szkoły, SP z Lipowej oraz SP z Bestwiny uplasowali się ostatecznie na 2 miejscu, ustępując jedynie gospodarzom turnieju.
W składzie koziańskiej drużyny wystąpili:
rocznik 2009 i młodsi: Bartłomiej Komędera, Maciej Okrzos, Roksana Skrudlik, Bartosz Stanisławski, Paulina Surwiłło, Michał Duźniak, Róża Brykalska, Kamil Czernek, Maciej Nowak, Wiktoria Talik, Hania Kubica,
rocznik 2008: Nikola Madejska, Jakub Olma, Michał Habdas, Dominik Jurzak, Maja Bargieł, Bartosz Byrski, Kacper Malarz, Lena Heller, Julia Handzlik, Michał Skrudlik, Patrycja Majdak,
rocznik 2007: Magdalena Okrzos, Samuel Fijak, Filip Filarski, Marcin Adamski, Jakub Kózka, Adam Koza, Maksymilian Witkowski, Martyna Legut, Nikola Ropska, Agata Kuc, Paulina Handzlik, Julia Kasiarz-Maślanka,
Opiekunkami drużyny były panie Marta Dubiel i Anna Kózka-Filarska.
Gratulujemy zawodnikom sukcesu sportowego.
Dziękujemy nauczycielom wychowania fizycznego z SP 1 w Kozach oraz uczniom starszych klas za pomoc w przeprowadzeniu etapu powiatowego tych rozgrywek.
Archiwum Aktualności
- Listopad 2024
- Październik 2024
- Wrzesień 2024
- Sierpień 2024
- Lipiec 2024
- Czerwiec 2024
- Maj 2024
- Kwiecień 2024
- Marzec 2024
- Luty 2024
- Styczeń 2024
- Grudzień 2023
- Listopad 2023
- Październik 2023
- Wrzesień 2023
- Sierpień 2023
- Czerwiec 2023
- Maj 2023
- Kwiecień 2023
- Marzec 2023
- Luty 2023
- Styczeń 2023
- Grudzień 2022
- Listopad 2022
- Wszystkie