• WSPOMNIENIE Z DNIA BABCI I DZIADKA

• Z okazji Dnia Babci i Dziadka dzieci z grup zerowych przygotowały dla swoich babć i dziadków specjalny program artystyczny: śpiewały piosenki, tańczyły, recytowały wierszyki. Występując w przepięknej scenografii i wspaniałej atmosferze wnuczęta podziękowały w ten sposób za trud, oddanie i miłość. Szczęśliwe twarze babć i dziadków były wyrazem tego, jak ważne są spotkania i chwile spędzone wspólnie z wnukami.

• DZIEŃ KOTA W ZERÓWKACH

• 17 lutego obchodziliśmy Światowy Dzień Kota. Z tej okazji dzieci z oddziałów zerowych wykonały piękne kotki, wysłuchały opowiadania o kotku. Śpiewały piosenki oraz uczestniczyły w "kocich zabawach".

• MATEMATYKA Z OZOBOTEM

• Dzieci z klasy 3b chętnie uczą się matematyki w towarzystwie ozobotów. Te małe roboty sprawiły, że nawet nauka mnożenia i dzielenia staje się przyjemnością. Dla trzecioklasistów zbudowanie toru, po jakim porusza się ten sympatyczny migający stworek nie stanowi żadnej trudności. Od września uczą się programowania i teraz ta wiedza może być wykorzystywana przez nauczycieli na innych lekcjach. Jak można zauważyć na zdjęciach, dzieciom taka forma nauki bardzo odpowiada.

#Laboratoria Przyszłości