• POWITANIE JESIENI

• W dniu 23.09.2022r. dzieci z oddziałów przedszkolnych powitały pierwszy Dzień Jesieni. W tym dniu dzieci odwiedził ważny gość- sama Pani Jesień! - Razem z koszem swoich jesiennych darów. Były wspólne tańce, śpiewy i zdjęcia. Dzieci obejrzały także prezentację multimedialną o pierwszych oznakach jesieni i zmianach jakie zachodzą wtedy w przyrodzie. Mamy nadzieję, że tak ciepło powitana jesień, będzie dla nas bogata w jesienne dary!

• Każdy przedszkolak dobrze wie,

że kiedy wrzesień kończy się,

Od najmłodszego aż po starszaka,

wszyscy świętują Dzień Przedszkolaka!”

20 września to ważna data dla wszystkich przedszkolaków, obchodzą Oni bowiem swoje święto – Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Z tej okazji w oddziałach zerowych nie zabrakło atrakcji dla dzieci. W dobrym humorze, w rytmie wesołej muzyki, każdy przedszkolak mógł uczestniczyć w zabawach integracyjnych. Dzieci rozbawiła także sesja zdjęciowa z humorem. Dopełnieniem radosnego dnia była „wizyta” w wewnętrznym kinie ze specjalnym biletem do kina. Na koniec każde dziecko otrzymało odznakę Superprzedszkolaka.

• MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ KROPKI

• 15 września- to Międzynarodowy Dzień Kropki. Coraz bardziej popularne święto kreatywności, odwagi i zabawy. Do święta obchodzonego w 108 krajach, dołączyli uczniowie z klas I - III naszej szkoły. Ubrani w grochy, kropki i kropeczki wykonali prace plastyczne, których główną bohaterką była Kropka. Fantastyczne dzieła będzie można zobaczyć w szkolnej galerii. Kto wie, może wśród naszych uczniów znajdzie się talent podobny do tego, który odnalazła w sobie mała Vashti, bohaterka książki „The Dot”? Trzymamy kciuki.

Więcej zdjęć w galerii

• Godzina dostępności

• Szanowni Państwo, na podstawie art.42, ust. 2f ustawy z dnia 26 stycznia 1982 - Karta Nauczyciela, MEiN wprowadził tzw. godzinę dostępności. Dostępność nauczycieli w Szkole Podstawowej nr 2 im. Stanisława Staszica w Kozach będzie sprawą indywidualnych ustaleń pomiędzy nauczycielem a rodzicem lub uczniem. Prośbę o takie indywidualne spotkanie z nauczycielem, dyrekcją szkoły należy tylko przesłać drogą mailową poprzez system ,,Librus i ustalić termin spotkania, również poprzez system ,,Librus, pasujący wszystkim zainteresowanym.