• Dzień Babci i Dziadka w klasie 3c

• Babcia i Dziadek to osoby wyjątkowe dla każdego z nas, a Dzień Babci i Dziadka jest doskonałą okazją, aby im podziękować za wszystko, co dla nas zrobili.

Uczniowie klasy 3c składają najszczersze życzenia, aby wyrazić wdzięczność za wszystkie piękne chwile spędzone z ukochanymi dziadkami:

• Świąteczne konkursy plastyczne

• Nowa galeria Świąteczne konkursy plastyczne została dodana do albumu fotograficznego

W okresie przedświątecznym uczniowie naszej szkoły mogli wziąć udział w trzech konkursach :

Pojazd dla świętego Mikołaja, Ozdoba choinkowa oraz Najpiękniejszy prezent własnoręcznie wykonany.

Wszystkie konkursy cieszyły się sporym powodzeniem. Zgłoszone na konkursy prace zachwyciły bogactwem kształtów, wzorów i materiałów oraz nowatorskim pomysłem. Wybór był bardzo trudny i dlatego jurorzy docenili wszystkich uczestników konkursów.

POJAZD  DLA ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA

Wyróżnieni i nagrodzoni uczniowie: - Ania Matura 3b,- Zuzia Jurak 2b,- Antosia Łoś – grupa zerowa,- Jaś Jurzak 3b,- Martyna Malarze 3b,- Liliana Laszczak 3b,- Nikolas Czernek 1c,- Zosia Syjota 3b,- Ola Góra 3b,- Iga Blachura 1c,- Adrian Salamon 3b,- Natalia Lukas 2c,- Liliana Fabia 2b,- Nela Nowakowska – grupa zerowa,- Ola Krupa 1c,- Wojtek Stasiak – grupa zerowa,- Klara Stasiak 3b,- Dominika Góra 1b,- Olena Fedusenko 3c,- Kuba Kasperek 2c.

OZDOBA CHOINKOWA

KLASY 0: I miejsce - Artur Drewniak gr.01, II miejsce - Anna Handzlik gr.01, III miejsce - Tymon Podkowa gr.01

i Jagoda Stefanowicz gr.01

KLASY 1: I miejsce - Iga Blachura kl.1c, II miejsce - Dominika Góra kl.1b, III miejsce - Julia Biela kl.1b

KLASY 2: I miejsce - Natalia Lukas kl.2c, II miejsce - Tymoteusz Zeman kl.2ai, III miejsce - Amelia Lux kl.2c

i Jakub Kasperek kl.2c

KLASY 3: I miejsce - Aleksandra Góra kl.3b,II miejsce - Michał Matura kl.3b,III miejsce - Anna Matura kl.3b

i Jan Jurzak kl.3b

NAJPIĘKNIEJSZY PREZENT WŁASNORĘCZNIE WYKONANY

I miejsce: Magdalena Niesyt (4b)
              II miejsce: Milena Gacek (7b) i Aleksandra Gacek (8a)
              III miejsce: Łucja Zeman (5a),Julia Plata (6b) i Lena Cieślik (6b),
              Wyróżnienia: Konrad Biela (4c), Grzegorz Jurak (5a), Łukasz Zawiślak (5a), Nikola Gronkiewicz (6a), Gabriela Góra(7b), Amelia Handzlik (7b).

Gratulacje i podziękowania dla młodych artystów. Organizatorki

• ŚWIĄTECZNY CZAS W ZERÓWKACH

• W dniu 22.12.2023r. odbyły się w oddziałach zerowych wigilijki grupowe. W pięknie przystrojonych salach dzieci dzieliły się opłatkiem składając sobie świąteczne życzenia. Był wspólny śpiew kolęd i pastorałek oraz słodki poczęstunek. Wspaniała świąteczna atmosfera, dzieci w odświętnych strojach, ozdoby świąteczne - wprowadziły nas wszystkich w cudowny nastrój oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia.

Wigilia w oddziałach zerowych