• Dzień Edukacji Narodowej - 14 października 2022

• W przeddzień Święta Edukacji Narodowej odbyły się uroczyste apele przygotowane przez uczniów z klasy 8a      i 8c pod opieką wychowawców pani  Sylwii Szarlej -Wyrozumskiej i  pana Pawła Wyrozumskiego.

• XII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia w podsumowaniu

• EKSPERCI TABLICZKI MNOŻENIA

W egzaminie w dniu 07.10 wzięło udział 260 osób z 13 klas. Wydano 112 Certyfikaty Eksperta Tabliczki Mnożenia.

W tym:

Klasa IIIai – egzaminowanych – 14 osób, zdobytych 3 certyfikaty

Klasa IIIb – egzaminowanych – 20 osób, zdobytych 5 certyfikatów

Klasa IIIc – egzaminowanych – 18 osób, zdobytych 5 certyfikatów

Klasa IVa – egzaminowanych – 21 osób, zdobytych 7 certyfikatów (wzrost w porównaniu z poprzednim rokiem)

Klasa IVb – egzaminowanych – 19 osób, zdobytych 6 certyfikatów (wzrost w porównaniu z poprzednim rokiem)

Klasa Va – egzaminowanych – 22 osoby, zdobytych 12 certyfikatów (wzrost w porównaniu z poprzednim rokiem)

Klasa Vb – egzaminowanych – 22 osoby, zdobytych 9 certyfikatów (wzrost w porównaniu z poprzednim rokiem)

Klasa VIa – egzaminowanych – 23 osoby, zdobytych 16 certyfikatów (wzrost w porównaniu z poprzednim rokiem)

Klasa VIb – egzaminowanych – 22 osoby, zdobytych 8 certyfikatów (wzrost w porównaniu z poprzednim rokiem)

Klasa VIIa – egzaminowanych – 21 osób, zdobytych 14 certyfikatów (wzrost w porównaniu z poprzednim rokiem)

Klasa VIIIa – egzaminowanych – 24 osoby, zdobytych 11 certyfikatów (wzrost w porównaniu z poprzednim rokiem)

Klasa VIIIb – egzaminowanych – 15 osób, zdobytych 6 certyfikatów (spadek w porównaniu z poprzednim rokiem)

Klasa VIIIc – egzaminowanych – 19 osób, zdobytych 10 certyfikatów (tak samo w porównaniu z poprzednim rokiem)

Wszystkim EKSPERTOM TABLICZKI MNOŻENIA serdecznie gratulujemy!!!!

MISTRZOWIE TABLICZKI MNOŻENIA

Klasa IIIai – Dominik Chomicz - czas: 39,00 s

Klasa IIIb – Paweł Kurpas – czas: 56,00 s

Klasa III c – Malwina Michnia - czas: 30,00 s

Klasa IVa – Ewa Fabia – czas: 16,00 s

Klasa IVb – Jakub Marcela – czas: 26,24 s

Klasa Va – Oliwia Kawulok – czas: 16,76 s

Klasa Vb – Julia Plata – czas: 16,83 s

Klasa VIa – Martyna Ślósarczyk– czas: 8,47 s

Klasa VIb – Julia Fajt – czas: 14,37 s

Klasa VIIa – Amelia Gacek – czas: 9,78s

Klasa VIIIa – Szymon Mucha– czas: 23,52 s

Klasa VIIIb –Nadia Urbańczyk – czas: 13,18s

Klasa VIIIc –Jan Oboza – czas: 14,29s

Mistrz Szkoły:

Martyna Ślósarczyk

Czas 8,47 s

Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy!!!!

Z okazji święta tabliczki mnożenia w naszej szkole odbył się także matematyczny konkurs "korytarzowy". Uczniowie dobrze bawili się rozwiązując zadania przy kolejnych stacjach zadaniowych. Aż 16 grup ukończyło zabawę z pozytywnym wynikiem.

• XII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

• Szanowni Rodzice,

nasza szkoła uczestniczy w akcji XI Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia organizowanej w dniu 7 października 2022 r. pod hasłem

Młodsi sprawdzają, czy starsi tabliczkę mnożenia znają!

Akcja ma na celu zachęcić wszystkich do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia. Uczniowie, którzy w trakcie wakacji zdążyli zapomnieć tabliczkę mnożenia, mają okazję nadrobić te zaległości. Dorośli mogą popisać się przed dziećmi doskonałą znajomością trudnych przypadków mnożenia.

Program:

03.10.-06.10.2022. Przypominamy sobie tabliczkę mnożenia -  w domu, w szkole. Tu właśnie rola dorosłych:-)

07.10.2022. Egzaminy z tabliczki mnożenia:

* Uczeń wybiera los z 5 przypadkami mnożenia.

* Jeżeli poda wszystkie poprawne odpowiedzi, zdobywa tytuł Eksperta Tabliczki Mnożenia (z ang. MT EXPERT).

* Najszybszy w klasie  - zdobywa tytuł Klasowego Mistrza Tabliczki Mnożenia,

* Najszybszy w szkole  - zdobywa tytuł Szkolnego Mistrza Tabliczki Mnożenia,.

Z życzeniami miłej i pożytecznej zabawy!

Koordynator Lokalny: Anna Kos-Waluś