• Konkurs szkolny KAPELUSZ PANI WIOSNY

• W naszej szkole odbył się konkurs na kapelusz Pani Wiosny. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem . Wszyscy uczestnicy mieli okazję zaprezentować swoje kreatywne pomysły na wiosenny kapelusz. Kapelusze były różnorodne , od kwiatowych, przez kolorowe, poozdabiane piórami, cekinami. Komisja konkursowa wyłoniła zwycięzców. Każdy uczestnik konkursu zostaje wyróżniony i nagrodzony. Konkurs na najpiękniejszy kapelusz Pani Wiosny okazał się dużym sukcesem i cieszymy się, że mogliśmy zobaczyć tyle wspaniałych i kreatywnych projektów. Gratulujemy!

• Szkolny konkurs plastyczny ZWIERZAKI WIELKANOCNE

• Nowa galeria Szkolny konkurs plastyczny ZWIERZAKI WIELKANOCNE została dodana do albumu fotograficznego

prace uczniów i uczennic z klas 0 -8 SP2

Nagrody i wyróżnienia zostały przyznane w kilku kategoriach.

KRÓLIK  1 MIEJSCE - Tatiana Malarz 3c 2 MIEJSCE - Aleksandra Gacek 7a i Konrad Bednarczyk 6b

3 MIEJSCE - Zuzanna Piekiełko 3c Wyróżnienia: Julia Odój (02), Jadwiga Tomiczek (02), Martyna Wożniakowska 3b, Aleksandra Dudzik (5a), Maria Duźniak (6b)

BARANEK  1 MIEJSCE - Szymon Byrski 1ai 2 MIEJSCE - Szymon Słowiak 1c 3 MIEJSCE - Zuzanna Jurak 1b  Wyróżnienia: Julia Biela (01), Kacper Tarnawa (2b)

KURCZAK   1 MIEJSCE - Lilianna Fabia 1b 2 MIEJSCE - Milena Gacek 6b 3 MIEJSCE - Jakub Kasperek 1c  Wyróżnienia: Gabriela Góra (6b) i Grzegorz Jurak (4a)

GRUPA ZWIERZĄT  1 MIEJSCE - Maja Nycz 8a  2 MIEJSCE - Iga Blachura 02  3 MIEJSCE - Lilianna Lux 3cWyróżnienia: Julia Smolik (01), Szymon Jaworski (1c)  Super Wyróżnienie ( 3 prace): Zuzanna Jamrozik (6b)

Bardzo dziękujemy za wszystkie, niezwykłe prace i Wasze oryginalne pomysły. Wszystkim serdecznie gratulujemy!!    Wychowawczynie ze świetlicy

• Laureatki konkursu powiatowego BOHATEROWIE Z BAŚNI H.CH.ANDERSENA

• Nowa galeria Laureatki konkursu powiatowego BOHATEROWIE Z BAŚNI H.CH.ANDERSENA została dodana do albumu fotograficznego

Z przyjemnością informuję o sukcesie naszych uczennic w konkursie plastycznym BOHATEROWIE BAŚNI H.CH ANDERSENA. I miejsce zdobyła Aleksandra Dudzik z klasy 5a, a II miejsce Julia Plata z klasy 5b.

Konkurs, organizowany przez MDK im. Jacka Lecha w Bielsku- Białej kierowany był do dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych z Bielska-Białej, powiatu bielskiego oraz żywieckiego.

29 marca 2023 r. odbyła się uroczystość wręczenia nagród i dyplomów laureatom i wyróżnionym.

W konkursie wzięły udział także: Łucja Wojtusiak (4a),Emilia Kozik (4b),Wiktoria Kolodko (5a), Oliwia Malarz (5a), Nina Smolarczyk (5b), Julia Fajt (6b),Gabriela Góra (6b) i Natasza Wojtal (6b).

Serdeczne gratulacje ! Monika Trzebuniak